פורום מחזור מד-דליק =)
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

כספי ב-NBA

5 posters

Go down

כספי ב-NBA Empty כספי ב-NBA

הודעה  טל צור Sat Jun 27, 2009 9:45 pm

"ההיסטריה הפתיעה. נראה שבונים עלי"

יואב בורוביץ'|08:16|27/06/2009

אחרי 24 שעות מטורפות, עמרי כספי המריא לסקרמנטו: "הסיטואציה שנוצרה טובה לי. אוכיח שם את יכולתי בתקווה לבנות לעצמי מעמד ב-NBA". ומה עם היורובאסקט? "כשהכל יהיה סגור אדבר עם צביקה שרף"

צפו בכספי בנתב"ג

עמרי כספי המריא לפנות בוקר לסקרמנטו, שם יוצג מחר (ראשון) במסיבת עיתונאים וצפוי לחתום על חוזה לשנתיים הבאות. בעוד שבועיים אמור כספי לשחק בליגת הקיץ בלאס וגאס במדי הקינגס. "אני עוד לא מפנים את כל מה שקרה", אמר בשדה התעופה הישראלי הראשון שנבחר בסיבוב הראשון של הדראפט. "הפתיעה אותי מידת ההיסטריה שנוצרה במדינה אבל זה משהו מיוחד גם לי, גם למשפחה וגם למדינה. זו הייתה חוויה שאזכור לכל החיים ואני חושב שזה אחד מרגעי השיא בקריירה שלי. בקושי יצא לי לישון בשבועיים האחרונים אבל אולי עכשיו אספיק לתפוס כמה שעות שינה במטוס".
כספי, שהמריא עם אמו, ישתכן בבית מלון בשבועיים הקרובים אבל ככל הנראה יתחיל לחפש דירה בעירו החדשה. "אני לא מכיר את סקרמנטו ואף פעם לא הייתי שם", הוא הוסיף, "אבל אני יודע שיש שם קהילה יהודית גדולה. זו אמנם עיר קטנה אבל זה מתאים לי ולאופי שלי. אני יודע שזה מקום טוב לבוא ולעבוד קשה. אני רוצה עכשיו להתקדם כשחקן וכבן אדם ולצבור מעמד גם ב-NBA".

כספי טוען כי עדיין לא שוחח עם מאמן הנבחרת, צביקה שרף, ואינו יודע בבטחון עם יצטרף לנבחרת בקמפיין אליפות אירופה. למרות שנראה שהוא יהיה בפולין. "הדברים בסקראמנטו עדיין לא סגורים במאה אחוז ועדיין לא חתמתי על חוזה. כשהכל יהיה סגור אדבר עם צביקה ואני בטוח שהכל יסתדר". אבל נבחרת ישראל, בכל הכבוד, אינה הקבוצה שנמצאת בראש מעייניו של כספי. "אני יודע שסקרמנטו רוצים לבנות קבוצה ושאני אהיה חלק ממנה. אני גם יודע שיש לי מקום בסקרמנטו כך שאני מקווה לבוא ולתרום. אני מאד מתרגש מהכל ומקווה להתחיל כבר".

העובדה שהקינגס סיימו את העונה שעברה עם המאזן הגרוע ב-NBA אינה בהכרח מטרידה אותו. "אני יודע שכל הקבוצות הטובות, אם זו קליבלנד, סן אנטוניו או הלייקרס שהתעניינו בי. אני לא יודע מה זה אומר שנבחרתי על ידי סקרמנטו, אבל זו סיטואציה טובה בשבילי לבוא ולשחק. אני אצטרך להוכיח את עצמי על המגרש כבר עכשיו בהכנה ובטח כשהעונה תתחיל".
טל צור
טל צור
Winner
Winner

מספר הודעות : 421
Registration date : 26.06.09

חזרה למעלה Go down

כספי ב-NBA Empty Re: כספי ב-NBA

הודעה  Likel Sun Jun 28, 2009 2:46 pm

כן שמעתי....
נקווה שהוא גם ישחק שמה...
כי היו כמה והם נפצעו