פורום מחזור מד-דליק =)
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אני יודע מה עשיתה בקיץ האחרון*טרילוגיה*

4 posters

Go down

אני יודע מה עשיתה בקיץ האחרון*טרילוגיה* Empty אני יודע מה עשיתה בקיץ האחרון*טרילוגיה*

הודעה  DanBezalel Sat Jul 25, 2009 8:05 pm

טרילוגית סרטי האימה "אני יודע מה עשיתה" כוללת שלושה סרטים:
"אני יודע מה עשיתה בקיץ האחרון"
"אני עדיין יודע מה עשיתה בקיץ האחרון"
"אני תמיד אדע מה עשיתה בקיץ האחרון"

אני יודע מה עשיתה בקיץ האחרון-

עלילת הסרט מספרת על חבורה של ארבעה צעירים אמריקנים שסיימו את לימודיהם בתיכון - ג'ולי ג'יימס (ג'ניפר לאב יואיט), הלן שיברס (שרה מישל גלר), ריי ברנסון (פרדי פרינז ג'וניור) ובארי ויליאם קוקס (ראיין פיליפה). החבורה חוגגת את יום העצמאות האמריקאי - ה-4 ביולי, ויוצאת לחגוג בחוף הים. בדרך חזרה נוהג ריי במקום בארי, שהיה שיכור, ובמהלך הנסיעה דורס אדם שעמד באמצע הכביש. הם סוברים שהוא מת, ומחליטים לזרוק את גופתו לים, מכיוון שפחדו לדווח על כך לרשויות מתוך חשש שלא יאמינו כי ריי נהג במכונית ולא בארי, שהיה שיכור כלוט. שנה לאחר מכן, לאחר שבני החבורה ניתקו את הקשר אחד עם השני, ג'ולי מקבלת מכתב מסתורי ובו כתוב: "אני יודע מה עשית בקיץ האחרון", ומבינה שמישהו יודע על התאונה. ג'ולי מוצאת את כל בני החבורה ומספרת להם על המכתב שקיבלה. בתחילה, הם חושבים שזו סתם מתיחה, אך לאחר שמישהו ניסה לרצוח את בארי, הם מבינים שהם במירוץ נגד הזמן בעקבות רוצח עם קרס ביד, לפני שימצא אותם ויהרוג אותם.

אני עדיין יודע מה עשיתה בקיץ האחרון-

שנה לאחר האירועים מהקיץ שעבר, ג'ולי (ג'ניפר לאב יואיט), ושותפתה לדירה, קרלה (ברנדי נורוואד), מקבלות שיחת טלפון מרדיו מקומי, ונשאלות מהי בירת ברזיל. הן עונות נכונה, וזוכות בארבעה כרטיסים לחופשה ב-איי הבהמאס. ג'ולי, קרלה, טיירל (מקהי פייפר) ו-וויל (מתיו סטל), יוצאים לחופשה. לאחר מכן, ריי (פרדי פרינז ג'וניור), מנסה לתפוס אותם, אך בדרך, הוא ניתקל עם חברו בתאונת דרכים. ריי יצא מן המכונית, אך חברו, שנשאר בפנים, נרצח על ידי בן ויליס. ריי מצליח לברוח, אך נפצע ונלקח לבית החולים, משם הוא בורח אל איי הבהאמאס, להזהיר את החבורה משובו של בן ויליס. כאשר החבורה מגיעה למלון, הם מגלים כי זהו שבוע הסופות באיים, והם נאלצים להישאר בתוך המלון, כשלפתע, כל עובדי המלון מתחילים להירצח זה אחרי זה. החבורה מתחילה להבין שבן ויליס חזר, ועליהם למצוא פתרון לפני שגם הם יפלו כקורבנות בקרסו של ויליס.

אני תמיד אדע מה עשיתה בקיץ האחרון-

חבורת צעירים מחליטים לארגן מתיחה לחבר לרגל ה-4 ביולי, יום העצמאות האמריקאי. הם שמעו על האגדה של הרוצח המחופש לדייג, ומחליטים לחקות את המעשה. לכאורה התכניות מבוצעות כמתוכנן, אך לבסוף הן משתבשות וחברם נהרג. לאחר שיחה, החבורה מחליטה לשכוח מכל העניין. לאחר שנה, החבורה נפגשת בשנית, לאחר שנשלחה הודעת SMS לאחת מהחברות, שתוכנה "אני יודע מה עשית בקיץ האחרון" . ארבעת הימים שלאחר קבלת ההודעה הם גורליים: בכל יום החבורה מנסה למצוא את הרוצח ולנסות להתחמק ממנו.

*כל מי שרוצה את אחד הסרטים לכתוב לי פה תגובה ואני ישלח לו הורדה בפרטי*

נ.ב
אני ראיתי רק את הסרט השני ואני חושב שהוא ממש ממש יפה,
אני מוריד את הראשון והשלישי..
תגובות אנשים!!
DanBezalel
DanBezalel
Admin
Admin

מספר הודעות : 143
מיקום : במשחק של חיפה נגד הפועל(ברור שחיפה לוקחת)או בהופעה של אמינם XDDDDD
Registration date : 07.10.08

חזרה למעלה Go down

אני יודע מה עשיתה בקיץ האחרון*טרילוגיה* Empty Re: אני יודע מה עשיתה בקיץ האחרון*טרילוגיה*

הודעה  טל צור Sat Jul 25, 2009 8:25 pm

אני רוצה!
אתה יכול לשלוח לי?
טל צור
טל צור
Winner
Winner

מספר הודעות : 421
Registration date : 26.06.09

חזרה למעלה Go down

אני יודע מה עשיתה בקיץ האחרון*טרילוגיה* Empty Re: אני יודע מה עשיתה בקיץ האחרון*טרילוגיה*

הודעה  roaiking Sun Jul 26, 2009 10:26 pm

זה עם הטרקטור שננעץ לסקטבורד בלב ??

roaiking
משתמש חדש
משתמש חדש

מספר הודעות : 70
Registration date : 27.06.09

חזרה למעלה Go down

הודעה  טל צור Sun Jul 26, 2009 11:46 pm

נו דן, תשלח לי!
טל צור
טל צור
Winner
Winner

חזרה למעלה Go down

הודעה  DanBezalel Tue Jul 28, 2009 3:47 pm

אויישש סליחה,
לא ראיתי את התגובה שלך..
עכשיו אני שולח לך קישור להורדת הסרט הראשון,אם תואהב אני ישלח לך לשני ולשלישי.
DanBezalel
DanBezalel
Admin
Admin

מספר הודעות : 143
מיקום : במשחק של חיפה נגד הפועל(ברור שחיפה לוקחת)או בהופעה של אמינם XDDDDD
Registration date : 07.10.08

חזרה למעלה Go down

הודעה  טל צור Tue Jul 28, 2009 9:29 pm

ואוו XD
סרט קול פחיד מאוד.........................
חולה
טל צור
טל צור
Winner
Winner

חזרה למעלה Go down

אני יודע מה עשיתה בקיץ האחרון*טרילוגיה* Empty הסרט השני (אני עדיין)

הודעה  רחלי Wed Nov 11, 2009 4:18 pm

היי, ראיתי את הראשון והשלישי ואני כבר מללא זמן מחפשת את השני..
אתה יכול לשלוח לי אותוו??

רחלי
משתמש אולטרה
משתמש אולטרה

מספר הודעות : 1
Registration date : 11.11.09

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics