פורום מחזור מד-דליק =)
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

כריסטיאנו רונאלדו חותם בריאל מדריד

Go down

כריסטיאנו רונאלדו חותם בריאל מדריד Empty כריסטיאנו רונאלדו חותם בריאל מדריד

הודעה  טל צור Sun Jul 05, 2009 6:14 pm

"בברנבאו אגשים חלום, הרגע הגדול בחיי"

מערכת אתר ספורט 5|09:40|05/07/2009

כריסטיאנו רונאלדו, השחקן היקר בעולם, לקראת הצגתו הרשמית בריאל מדריד: "אני מעריץ את ראול". נפרד מהיונייטד: "פרגי היה כמו אבא". מצהיר: "הסכום ששילמו עליי הוגן"

רונאלדו וקאקה, הגלאקטיקוס של ריאל (gettyimages)

"אני רוצה להוכיח לריאל מדריד שאני שווה את הסכום שהם שילמו עליי. מחר, בהצגה הרשמית של בברנבאו אגשים חלום, זה יהיה היום הגדול בחיי". כך אומר היום כריסטיאנו רונאלדו, שחקן הרכש היקר בהסטוריה, לפני שילבש לראשונה את מדי הבלאנקוס.

"הגעתי לקבוצה מצוינת, וזו הזדמנות טובה עבורי להוכיח מה אני יודע לעשות. ישחקו לצידי מספר שחקנים מהדרגה הראשונה. אני מעריץ את ראול, לגוטי יש כשרון אדיר וקסיאס שוער נפלא".
רונאלדו ילבש בעונה הבאה את החולצה מספר 9, עימה יגיע מחר לאצטדיון. לפי הערכות, למעלה מ-70 אלף מאוהדי ריאל מדריד יגיעו לברנבאו לצפות בשחקן מקפיץ כדורים ומצטלם במדים החדשים.

"אני חושב שהסכום שריאל שילמה עליי הוגן", הצהיר השחקן, "אם היונייטד וריאל סיכמו על הסכום הזה אז אין שום דבר נוסף לומר בנושא. אם ריאל שילמה סכום שכזה אז הם באמת רצו אותי וחשבו שזה מחיר הוגן ושאני שווה אותו".

"אעשה הכל כדי לשחק בצורה הטובה ביותר ולהראות שזו הייתה החלטה טובה", הוסיף הפורטוגלי, "לחץ? התרגלתי להיות תחת לחץ כבר זמן רב. אני מאוד רגוע. לא אחשוב על המחיר ששילמו עליי כשאעלה למגרש, זה לא ישפיע עליי".

"ספרד היא ליגה שונה מאנגליה", סיכם רונאלדו, "השחקנים שונים, הקבוצות שונות, וזה ייתן לי מוטיבציה להמשיך לעבוד קשה ולזכות בתארים".

רונאלדו גם לא שכח להיפרד סופית מהשדים האדומים, ומאלכס פרגוסון, מאמנו ביונייטד: "הוא האבא שלי בעולם הספורט, אחד הכוחות החשובים והמשפיעים בקריירה שלי. אני רוצה להודות לו על כל מה שהוא לימד אותי. תמיד חיבבתי אותו, יהיה לו מקום מיוחד בליבי".
טל צור
טל צור
Winner
Winner

מספר הודעות : 421
Registration date : 26.06.09

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics