פורום מחזור מד-דליק =)
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

בדיחות משוגעים

Go down

בדיחות משוגעים Empty בדיחות משוגעים

הודעה  טל צור Wed Jul 01, 2009 10:29 am

שני אנשים נכנסים לבית משוגעים אז הם רואים את כל המשוגעים עושים רכבת ופתאום הם רואים משוגע יושב בצד אז אחד אומר לשני :"סוף סוף מצאנו משהו לא משוגע" אז הם ניגשים אלו ושואלים מדוע הוא לא עושה רכבת גם כן, אז הוא עונה:"אני רגיש לעשן"

שני משוגעים רוצים לברוח מבית משוגעים והיו 101 חומות. אחרי שהם טיפסו 100 חומות משוגע א אומר: "אין לי כוח יותר, בוא נחזור", עונה לו משוגע ב: "בסדר, אני עייף אין לי כוח לעבור עוד חומה"

שתי משוגעים הולכים ברחוב פתאום משוגע אחד אומר לשני: "תגיד,עכשיו יום או לילה?" אז השני אומר לו: "לא יודע בוא נשאל..." אז הם שאלו עוד משוגע: "תגיד, מה עכשיו, יום או לילה?" אז הוא אמר להם: "לא יודע אני בכלל לא מכאן...."

דוקטור אחד בא לבית משוגעים לראות מה המצב שלהם. הוא מגיע ושומע משוגע אחד צועק "152" וכל המשוגעים נשפכים מצחוק אחר כך משוגע אחר אומר "171" וכלום נקרעים על הרצפה. הדוקטור לא מבין ושואל אחד מהם "למה הם צוחקים? זה סך הכל מספרים" אז המשוגע עונה לו "אין לנו כוח לספר את הבדיחות כל הזמן מחדש אז נתנו להם מספרים וכל פעם שמזכירים מספר אז כולם נזכרים בבדיחה ומתחילים לצחוק". הדוקטור מחליט להשתתף גם אז הוא צועק "128" וכולם שותקים, אז הוא שואל "למה הם שותקים?" והמשוגע עונה לו "את הבדיחה הזאת הם לא מכירים"

משוגע הולך לפסיכולוג. שואל הפסיכולוג:"מה הבעיה?". עונה לו המשוגע: "אנשים לא מאמינים לי שאני אלוהים!". מציין הפסיכולוג: "על מנת שאוכל לעזור לך אני צריך להכיר את ההיסטוריה שלך". המשוגע משיב: "אין בעיה, בראשית בראתי את השמיים ואת הארץ.."
טל צור
טל צור
Winner
Winner

מספר הודעות : 421
Registration date : 26.06.09

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics