פורום מחזור מד-דליק =)
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מנצ'סטר יונייטד החטימה את אנטוניו ולנסיה

Go down

מנצ'סטר יונייטד החטימה את אנטוניו ולנסיה Empty מנצ'סטר יונייטד החטימה את אנטוניו ולנסיה

הודעה  טל צור Wed Jul 01, 2009 8:42 am

מנצ'סטר יונייטד החתימה את אנטוניו ולנסיה

מערכת אתר ספורט 5|22:19|30/06/2009

אחרי עזיבת רונאלדו וטבס, פרגוסון מחזק את הקישור עם האקוואדורי בן ה-23 של וויגאן תמורת 16 מ' פאונד

אנטוניו ולנסיה במדי וויגאן (GETTYIMAGES)

מנצ'סטר יונייטד מתחילה לבנות מחדש: אחרי עזיבתם של כריסטיאנו רונאלדו (תמורת 95 מליון יורו) וקרלוס טבס, אלכס פרגוסון השלים הערב (שלישי) את הרכישה הראשונה שלו הקיץ עם חתימתו של לואיס אנטוניו ולנסיה. "זהו שחקן שהערצנו כבר זמן רב", אמר הסקוטי, "שנתיים שאנחנו רואים אותו בפרמיירליג ואני בטוח שהקצב, המהירות והיכולות שלו יהוו תרומה משמעותית לקבוצה".
ולנסיה בן ה-23, שנרכש תמורת 16 מליון פאונד מוויגאן, הינו קשר התקפי ימני שמסוגל לתפקד לעתים גם בכנף השמאלית. הוא לבש 34 פעמים את מדי נבחרת אקוואדור, כולל במונדיאל ב-2006 ובקופה אמריקה שנה לאחר מכן.

"להצטרף למנצ'סטר יונייטד זה חלום שמתגשם עבורי", אמר ולנסיה, שהגיע לוויגאן ב-2006 בהשאלה מוויאריאל. "נהניתי מהזמן שלי בוויגאן אבל אני נרגש על שכעת אוכל להתמודד על התארים הגדולים. לשחק לפני 76,000 צופים (התכולה באולד טראפורד) לצד שחקנים כמו וויין רוני, ריו פרדיננד וריאן גיגס, זו פשוט תהיה חווייה מדהימה אני לא יכול להתחיל כבר".
טל צור
טל צור
Winner
Winner

מספר הודעות : 421
Registration date : 26.06.09

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה