פורום מחזור מד-דליק =)
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

קאקה חתם בריאל והוצג עם החולצה מספר 8

Go down

קאקה חתם בריאל והוצג עם החולצה מספר 8 Empty קאקה חתם בריאל והוצג עם החולצה מספר 8

הודעה  טל צור Wed Jul 01, 2009 8:17 am

שלושה שבועות חיכינו לראות אותו לובש את החולצה הלבנה והיום, סוף-סוף, זה אכן קרה. קאקא התפנה מגביע הקונפדרציות והתחיל למעשה את העידן שלו במדי ריאל מדריד, כאשר הוא בוחר ללבוש את החולצה מספר 8. גם האוהדים ידעו לכבד את המעמד והגיעו לא פחות מ-40 אלף מדרידיסטאס כדי לראות את הרכש הגלאקטי הראשון בפרוייקט המחודש של פלורנטינו. "אני רוצה להיות חלק מההיסטוריה של ריאל מדריד", הצהיר קאקא הנרגש. תקציר היום של קאקא - לפניכם.

---------------------------------------------------------------------------------

מאת: דור רומנו

היום המיוחד והעמוס של קאקא התחיל מוקדם בבוקר. הוא נחת במדריד ב08:30 שעון ישראל, וכעבור שעתיים הגיע בייחד עם אביו לבית החולים 'סאנטיס לה מורג'ה' כדי לעבור את הבדיקות הרפואיות, או יותר נכון לומר - כדי להשלים אותן. כזכור, רופא הקבוצה כבר טס לדרום אפריקה במהלך גביע הקונפדרציות, כדי לבדוק את קאקא. כצפוי, קאקא עבר את הבדיקות בהצלחה מרובה. "קאקא נמצא במצב פיזי מושלם כדי לשחק כדורגל ברמה הגבוהה ביותר", אמר ראש המחלקה הרפואית של ריאל מדריד, קרלוס דיאז, "הבדיקות הנותרות הוכיחו בידיוק את מה שידענו עוד לפניכן".

כבר אחרי שיצא מבית החולים, עטו עליו לא מעט אוהדים. השחקן חתם להם על תמונות והצטלם עם חלקם בסבלנות. קאקא התפנה לאכול צהריים במלון במדריד וגם מעט לנוח. אחר-כך הוא סייר מעט בעיר, אבל החלק החשוב הגיע בערב - מסיבת העיתונאים.

התפאורה עשתה צמרמורת בגוף, אפשר לומר. ניסיון להפוך את קאקא לחלק מההיסטוריה. התקשורת מדווחת שהאוהדים הגיעו לאיצטדיון כמה שעות לפניכן. קאקא עצמו עמד במרכז הבמה כמובן ומאחוריו תשעה גביעי האלופות בהם זכתה הקבוצה. פוסטר של קאקא עמד לצד תמונות מלאות השראה מן העבר, כמו התמונה של הוולה האדיר של זידאן בגמר ליגת האלופות נגד לברקוזן דאז. בצד גם הייתה מצגת שכללה את הרגעים החשובים בהיסטוריה של המועדון, וגם קליפ נוסף עם מיטב הביצועים המרשימים של קאקא לאורך הקריירה. האוהדים חיכו לקאקא עם אלפי פוסטרים עם התמונה שלו כבר במדי הקבוצה.

אחר-כך הגיע הרגע שפלורנטינו לקח את המיקרופון, והוא כמובן ידע מה להגיד. "שלום לכם קהל נכבד ותודה שהגעתם הערב לאירוע חשוב זה בסנטיאגו ברנבאו", פתח הנשיא את דבריו. "האיצטדיון הזה הפך לאחד ממקדשי הכדורגל והזירה המתאימה ביותר לשחקנים הגדולים. לכם האוהדים, חלק חשוב מאוד בקבוצה, יש חלומות ורצונות בידיוק כמו שלנו. הפרוייקט הזה הוא חלק חשוב בהיסטוריה שלנו, של המועדון המפואר ביותר בהיסטוריה;והיום למעשה הוא התחיל. חברים יקרים קאקא כבר איתנו, ברוך הבא קאקא". עוד אמר פרז:"קאקא הוא דמות חזקה בכדורגל שלנו לא רק בגלל היכולת הנהדרת שלו, אלא גם ההתנהגות מחוץ למגרש ומה שהוא משדר, דברים שעולים בקנה אחד עם הערכים של ריאל מדריד. אנחנו גאים על היום הזה שבו קאקא מצטרף לשירותינו ואנחנו בטוחים שהוא יוכל להפגין את שלל הכישורים שלו אצלינו. קאקא נותן לנו אשלייה שאפשר לעמוד בכל האתגרים שהיצבנו לעצמינו".

השחקן, שחיבק את פלורנטינו בסיום המצגת, אמר גם מילים ראשונות - "תודה לכולם על האהבה והתמיכה הרבה, זה יום מאוד חשוב בשבילי, כי אני פותח פרק חדש ומעניין מאוד בקריירה שלי. אני גאה להיות חלק מריאל מדריד. אני רוצה להיכנס להיסטוריה של המועדון ולזכות בהמון תארים. לילה טוב והאללה מדריד".

אחר-כך קאקא הרחיב ואמר:"הודעתי למילאן באופן ברור שאם אני צריך לעזוב, אני מוכן ללכת רק לריאל מדריד. בינואר זו הייתה הפעם הראשונה שדיברו איתי על כך, אבל זה לא היה הזמן לעזוב, גם בגלל האהבה הרבה מהאוהדים". לגבי כל מסיבת העיתונאים והתמיכה הרחבה מהאוהדים הוא אמר:"לא ציפיתי לכמות כזאת של אנשים, זה היה אפילו יותר מרשים ממה שקיבל רונאלדיניו כשהוצג כשחקן מילאן. מדובר ביום בלתי-נשכח עבורי, אושר לא יתואר".

קאקא גם דיבר על העונה שבפתח ועל הפרוייקט עצמו - פלורנטינו התקשר אליי והסביר לי על הפרוייקט מבלי לנשוב בשמות ספציפים, והרגשתי שזה הולך להיות דבר גדול. זה יהיה תענוג לשחק עם רונאלדו, אבל לא רק איתו, אלא גם עם שחקנים מדהימים כמו ראול, גוטי וקסיאס. שלא תטעו - אני ורונאלדו ניהיה חברים ולא תיהיה בינינו שום קינאה, הרי יש לנו מטרה משותפת אחת והיא להצליח עם ריאל מדריד. אבל אותי לימדו בכדורגל שכוכבים זה לא מספיק כדי לזכות בתארים, כך שיש לנו עוד הרבה עבודה".
טל צור
טל צור
Winner
Winner

מספר הודעות : 421
Registration date : 26.06.09

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics